- Activitati
- Despre pescuit
- Anunturi
- Discutii
- Utile
Am fost azi 10 -06-2018 la balta floare popestiului sunt total dezamagit si de balta si de personalul de acolo au schimbat regulamentul platesti 120 lei cu retinere 5 kg +50 foisorul+60 lei daca mai vine o persoana cu tine la peste de prins nu se prinde nimik nu a prins toata balta nimik ,,,,nu mai laudati balta asta este 0 fata de alte balti deci nota 0 pentru balta floarea popestiului
- Comenteaza
Magazin
Capturile pescarilor
Ultimele anunturi
Subiecte in forum
- Noi
- Comentariu nou
-
Pescuit la scobar primavara 10-03-2008 18:16 - rapitoru
-
pescuit cu cicade 13-03-2008 18:28 - rapitoru
-
Avatul la artificiale... 19-03-2008 17:24 - old_radu
-
marimea si cantitatea capturilor 08-04-2008 11:41 - chris74
-
icre oblete 01-05-2008 21:40 - anaelena
-
porumb crap 08-07-2008 09:18 - doru
-
cupa celor 3 lacuri 2008 22-07-2008 18:18 - ionutzd
-
vadeni 12-08-2008 19:51 - chitidinu
-
Pescuit la scobar primavara 10-03-2008 18:16 - rapitoru
-
pescuit cu cicade 13-03-2008 18:28 - rapitoru
-
Avatul la artificiale... 19-03-2008 17:24 - old_radu
-
marimea si cantitatea capturilor 08-04-2008 11:41 - chris74
-
icre oblete 01-05-2008 21:40 - anaelena
-
porumb crap 08-07-2008 09:18 - doru
-
cupa celor 3 lacuri 2008 22-07-2008 18:18 - ionutzd
-
vadeni 12-08-2008 19:51 - chitidinu
Despre balta Floarea popestiului : 0 comentarii