- Activitati
- Despre pescuit
- Anunturi
- Discutii
- Utile
Pluta
Pescuit la pluta
- Andrei_Flaviu
- 18-02-2016
- 1853
- 1
Salut, am inceput sa pescuiesc de aproxmiativ 1 an, in general pescuiesc la pluta si vreau sa prind caras.Porumbul dulce cumparat din alimentara e bun pentru caras?Credeti ca o sa am succes?
Pluta : 1 comentarii
- Comenteaza
Magazin
Capturile pescarilor
Ultimele anunturi
Subiecte in forum
- Noi
- Comentariu nou
-
Pescuit la scobar primavara 10-03-2008 18:16 - rapitoru
-
pescuit cu cicade 13-03-2008 18:28 - rapitoru
-
Avatul la artificiale... 19-03-2008 17:24 - old_radu
-
marimea si cantitatea capturilor 08-04-2008 11:41 - chris74
-
icre oblete 01-05-2008 21:40 - anaelena
-
porumb crap 08-07-2008 09:18 - doru
-
cupa celor 3 lacuri 2008 22-07-2008 18:18 - ionutzd
-
vadeni 12-08-2008 19:51 - chitidinu
-
Pescuit la scobar primavara 10-03-2008 18:16 - rapitoru
-
pescuit cu cicade 13-03-2008 18:28 - rapitoru
-
Avatul la artificiale... 19-03-2008 17:24 - old_radu
-
marimea si cantitatea capturilor 08-04-2008 11:41 - chris74
-
icre oblete 01-05-2008 21:40 - anaelena
-
porumb crap 08-07-2008 09:18 - doru
-
cupa celor 3 lacuri 2008 22-07-2008 18:18 - ionutzd
-
vadeni 12-08-2008 19:51 - chitidinu
sigur ca o sa ai succes, numai ca nu primesti raspuns pe site-ul asta ca e vizitat foarte rar.oricum ma astept sa scrie cineva pe topic peste un anâ