- Activitati
- Despre pescuit
- Anunturi
- Discutii
- Utile
Magazin
Capturile pescarilor
Ultimele anunturi
Subiecte in forum
- Noi
- Comentariu nou
-
Pescuit la scobar primavara 10-03-2008 18:16 - rapitoru
-
pescuit cu cicade 13-03-2008 18:28 - rapitoru
-
Avatul la artificiale... 19-03-2008 17:24 - old_radu
-
marimea si cantitatea capturilor 08-04-2008 11:41 - chris74
-
icre oblete 01-05-2008 21:40 - anaelena
-
porumb crap 08-07-2008 09:18 - doru
-
cupa celor 3 lacuri 2008 22-07-2008 18:18 - ionutzd
-
vadeni 12-08-2008 19:51 - chitidinu
-
Pescuit la scobar primavara 10-03-2008 18:16 - rapitoru
-
pescuit cu cicade 13-03-2008 18:28 - rapitoru
-
Avatul la artificiale... 19-03-2008 17:24 - old_radu
-
marimea si cantitatea capturilor 08-04-2008 11:41 - chris74
-
icre oblete 01-05-2008 21:40 - anaelena
-
porumb crap 08-07-2008 09:18 - doru
-
cupa celor 3 lacuri 2008 22-07-2008 18:18 - ionutzd
-
vadeni 12-08-2008 19:51 - chitidinu
taxa 50 ron cu 5 lansete.balta este buna dar sunt si perioade mai naspa.momeli poti folosi orice mai putin boilesuri care nu prea au succes din ce stiu eu.zilele astea voi merge si eu 24 ore.fire intinse!!!!!!!