- Activitati
- Despre pescuit
- Anunturi
- Discutii
- Utile
comentarii
Sugestii si reclamatii
- szilveszter
- 23-11-2011
- 1141
- 2
admin tu te mai uiti pe la comentarii daca nu ,te invit calduros s-o faci .e jale ,tiganie,amenintari ,morti,ce naiba admin !!!inteleg ca lasi mai liber pentru rating da"chiar asa???
comentarii : 2 comentarii
- Comenteaza
Magazin
Capturile pescarilor
Ultimele anunturi
Subiecte in forum
- Noi
- Comentariu nou
-
Pescuit la scobar primavara 10-03-2008 18:16 - rapitoru
-
pescuit cu cicade 13-03-2008 18:28 - rapitoru
-
Avatul la artificiale... 19-03-2008 17:24 - old_radu
-
marimea si cantitatea capturilor 08-04-2008 11:41 - chris74
-
icre oblete 01-05-2008 21:40 - anaelena
-
porumb crap 08-07-2008 09:18 - doru
-
cupa celor 3 lacuri 2008 22-07-2008 18:18 - ionutzd
-
vadeni 12-08-2008 19:51 - chitidinu
-
Pescuit la scobar primavara 10-03-2008 18:16 - rapitoru
-
pescuit cu cicade 13-03-2008 18:28 - rapitoru
-
Avatul la artificiale... 19-03-2008 17:24 - old_radu
-
marimea si cantitatea capturilor 08-04-2008 11:41 - chris74
-
icre oblete 01-05-2008 21:40 - anaelena
-
porumb crap 08-07-2008 09:18 - doru
-
cupa celor 3 lacuri 2008 22-07-2008 18:18 - ionutzd
-
vadeni 12-08-2008 19:51 - chitidinu
unde esti, in caraibe de nu vezi ce-i pe aici?
asta am scris si eu in topicul de mai sus, e prea de tot