- Activitati
- Despre pescuit
- Anunturi
- Discutii
- Utile
Am vazut pe vechiul topic "Baltile de pescuit din galati, etc"
deja sunt multe pagini si il deschid pe acesta adata cu un nou sezon de pescuit.
Sper ca vom scrie in continuare aici pavestile frumoase si totodata si pataniile prin care trecem in cursul partidelor de pescuit pe care le vom avea.
FIR INTINS !!!
deja sunt multe pagini si il deschid pe acesta adata cu un nou sezon de pescuit.
Sper ca vom scrie in continuare aici pavestile frumoase si totodata si pataniile prin care trecem in cursul partidelor de pescuit pe care le vom avea.
FIR INTINS !!!
Pescuit in Galati si imprejurimi : 6038 comentarii
- Comenteaza
Magazin
Capturile pescarilor
Ultimele anunturi
Subiecte in forum
- Noi
- Comentariu nou
-
Pescuit la scobar primavara 10-03-2008 18:16 - rapitoru
-
pescuit cu cicade 13-03-2008 18:28 - rapitoru
-
Avatul la artificiale... 19-03-2008 17:24 - old_radu
-
marimea si cantitatea capturilor 08-04-2008 11:41 - chris74
-
icre oblete 01-05-2008 21:40 - anaelena
-
porumb crap 08-07-2008 09:18 - doru
-
cupa celor 3 lacuri 2008 22-07-2008 18:18 - ionutzd
-
vadeni 12-08-2008 19:51 - chitidinu
-
Pescuit la scobar primavara 10-03-2008 18:16 - rapitoru
-
pescuit cu cicade 13-03-2008 18:28 - rapitoru
-
Avatul la artificiale... 19-03-2008 17:24 - old_radu
-
marimea si cantitatea capturilor 08-04-2008 11:41 - chris74
-
icre oblete 01-05-2008 21:40 - anaelena
-
porumb crap 08-07-2008 09:18 - doru
-
cupa celor 3 lacuri 2008 22-07-2008 18:18 - ionutzd
-
vadeni 12-08-2008 19:51 - chitidinu
la sovarca a mai fost cineva..???
am fost pe 20.10 la salcuta,zero,zero,zero,initial am dat numai pe crap,apoi am ncercat de toate iar pe 19.10 cateva ore de la 12 la 18 la movileni,trei carasi cat palma si doi bibanusi.
sâmbÄ
insula mare a brailei - 3 moace la 2 kile, guvizi cat cuprinde, un salau la 1.5 iar pe crap nici nu mai zic. nici o trasatura de caras, platica, mort in papusoi ! apa buna, s-a limpezit..
salut , a ramas pe canalele noastre , din badalan marlita abia daca mai ataca , am luat ceva bibani .a fost un prieten la zebil (tulcea) , a luat caras mare ... frumos . crapul nu a vrut deloc .
pe canalele noastre carasul abia daca-l mai gasesti... s-a ascuns .
salutare tuturor,
dupa o pauza prelungita intentionez sa fac o vizita la sovarca pe maine , 22.10.2017. a mai fost cineva de curand prin zona ? orice info e binevenita. daca nu, maine o sa revin cu ceva informatii.
È
ieri zatun,am încercat la tot ce se putea încerca,2 platici È
noutati....am fost miercuri pe joi.
0 barat , cati pescari erau (tl/gl)- nimeni nu a vazut culoarea la vreun carasel ,de ciortan nici nu mai vorbim.
am fost 3,am incercat la varga,lanseta,mamaliga,vermus,rama rosie,neagra....nimic.
am fost chiar si pe canalul care duce spre dunare - nimic.
dute in continuare la stiuca, macar prinzi ceva.
nici nu cred ca se va prinde
20 pe 21 pot sau 21 pe 22 altfel imi este imposibil
daca ai noutati , cu ce sa ma duc pregatit .....fac cinste