- Activitati
- Despre pescuit
- Anunturi
- Discutii
- Utile
Descriere - reteta pe timp de criza
se pune apa la fiert se adauga faina de malai si faina de grau o lingura mare un plic de zahar vaniliat acesta o face mai lipicioasa un pic de scortisoara sau rom alimentar mirosul o sa fie foarte tare si gustosIngrediente
-
faina de malai faina de grau vanilie scortisoara 1 gr
Specii de Pești
-
Caras
-
Biban
-
Platica
-
Rosioara
-
Oblete
reteta pe timp de criza : 6 comentarii
- Comenteaza
Magazin
Capturile pescarilor
Ultimele anunturi
Subiecte in forum
- Noi
- Comentariu nou
-
Pescuit la scobar primavara 10-03-2008 18:16 - rapitoru
-
pescuit cu cicade 13-03-2008 18:28 - rapitoru
-
Avatul la artificiale... 19-03-2008 17:24 - old_radu
-
marimea si cantitatea capturilor 08-04-2008 11:41 - chris74
-
icre oblete 01-05-2008 21:40 - anaelena
-
porumb crap 08-07-2008 09:18 - doru
-
cupa celor 3 lacuri 2008 22-07-2008 18:18 - ionutzd
-
vadeni 12-08-2008 19:51 - chitidinu
-
Pescuit la scobar primavara 10-03-2008 18:16 - rapitoru
-
pescuit cu cicade 13-03-2008 18:28 - rapitoru
-
Avatul la artificiale... 19-03-2008 17:24 - old_radu
-
marimea si cantitatea capturilor 08-04-2008 11:41 - chris74
-
icre oblete 01-05-2008 21:40 - anaelena
-
porumb crap 08-07-2008 09:18 - doru
-
cupa celor 3 lacuri 2008 22-07-2008 18:18 - ionutzd
-
vadeni 12-08-2008 19:51 - chitidinu
pofta bunaaa
cred ca erai sub influenta romului cand ai postat asa ceva...
sa pescuiesti tu ba cu asa ceva...
daca nici tu nu ai pescui cu reteta asta de nada,atunci de ce o mai postezi aici ?
sa inteleg ca pentru "fraieri" ?
fir intins!
sincer nu si am renuntat sa alerg dupa puncte
noroc k a inceput sa va dea puncte k de acu tre sa vedem toate prostiile ,, tu ai da cu asa ceva la un pescuit unde mai trebuie sa si prinzi peste?