Forum

Stiri si anunturi site
Share
Domnu admin nu o sa introduci obtiunea de mesaj privat intre useri????Si captura lunii cum se calculeaza????cine are mai multe voturi,cine are media voturilor mai mare,sau se iau toate voturile si se aduna si suma cea mai mare castiga????ca vad la captura o poza la care media notelor este undeva la 1, ceva si in loc sa vedem cu adevarat o captura vedem aiureli din astea.Daca pozam si eu doar ceam prins in weeckendu asta la gramada umpleam poza numa de crapsori la 2 kile,dar parerea mea si vad ca a multor useri ai saitului e ca aia nu o poti numi captura, nici decum castigatoarea vreunui concurs.
Sper ca nu am suparat pe nimeni cu postul meu,dar in loc sa vedem capturi de 2 cifre ne uitam la 3 crapsori amarati inghesuiti in cosul vreunui flamand.

Forum : 36 comentarii

  • maxymilian ai perfecta dreptate, numai profesori pe site, si pescari corecti pana in maduva oaselor...de cei care critica numai spun...le au cu papagalul, dar cand vine vorba sa faca ceva constructiva, sau sa dea informatii legate de vreo balta...canci...numai critici si observatii ,,pertinente''...intr-un cuvant mancatorii de .....

  • se mai scapa si omu, da macar i-si spune parerea, lucru care pina la urma e dreptul lui.maxymilian raspundele si tu cu aceeasi moneda

  • @max : ciudata atitudinea ta sa generalizezi...nu-i frumos!

  • de_moon bine faci!! nici io nu prea ma mai duc la pescuit .. lipsa de timp bla bla dar faza e ca ~~> aici daca vb' toti te fac fomist si brutal cu pesti...ei au ochi stie cate kg. are pestele numai din poza ....critici critici io am terminat conversatile cu mai multi ' .. nici pe saitul asta nu prea ma mai rup .....e slab frate e slab e ca si in guvers .. o sa fie se va face ... se lucreaza ' bla bla ar trebui sa mearga adminu in guvern are stofa ..... mdah :)))) _|_ la astea

  • dap ..la data primei postari nu m-am uitat ... scuzele mele ..imi aduc aminte de pestii plini de sange postati.. cum vrei sa-i pozeze daca le-a rupt branhiile cu plasa...
    sincer pe zi ce trece ma gandesc sa renunt la pescuit... pe unde te duci nu mai prinzi nimic..daca prinzi ceva marunt zici sa-i dai drumul ca sa creasca ..si vin astia cu plasele si rad tot ..vezi carasei la 50 g si ciortanei la 200 la astia la vanzare...cred ca am sa pescuiesc numai in supermarket

  • nu am zis ca nu se poate posta un crap de 2 kile si nu am vrut sa jignesc pe nimeni, dar in momentul cand is vreo 4-5 crapi din astia inghesuiti intr-un cos si plini de sange este altceva.deja este suparator.ma gandesc ca si voi aveti animale de companie acasa.gandivita la ele asa pline de sange...uni dintre noi kiar pun suflet inn pasiunea asta.daca tot vrei sa postezi fai o poza cand lai prins si posteazo, nu dupa ce ai jucat fotbal cu el pe mal si lai umplut de sange sau dupa ce lai injunghiat in ghiuveta.uitativa ce scrie in stanga sus sub pescuitmania si o sa va dati seama despre ce vb.....si eu am pus poze cu crapi mici da nu cu crapi mici mutilati....imi cer scuze daca am jignic pe cineva care practica pescuit sportiv....la restu..........

  • nu ne ambalam ionut dar totusi e urat sa faci pe cineva fomist indiferent de captura!cred ca nu s-a nascut nimeni cu crap de peste 10kg in carlig nu?

  • @ultras & de_moon

    cred ca va trambalati degeaba... postarea lui don_b are ceva vechime... din cate imi aduc eu aminte pe atunci la -captura- chiar se afla o poza care nu avea ce cauta acolo... intre timp s-a remediat problema :) asa ca, parerea mea, v-ati ambalat degeaba :)

    numai bine si fir intins!

  • deja incepeti sa va intepati...
    consider ca vina e a lui @don_b ....
    poate ca pentru unii pescari drumul e la inceput si un ciortan la 2 kile e un peste mare... poate omul sa posteze si un carasel mic..asa iti faci o idee ce fel de pesti poti gasi in balta x ...
    nu va mai certati si postati ce credeti voi ca merita postat ..pescuitul eu stiu ca se practica pentru relaxare.. ce sa inteleg ..va duceti la peste sa va relaxati dupa ce zile la rand stati pe forum si va "intepati" si in unele cazuri sa va injurati
    fire intinse!

    ps: cat despre chat cum spunea si @maxymilian ..exista multe pluginuri pentru a bana automat un user care injura..

  • @don_b :in primul rand vreau sa-ti atrag atentia asupra limbajului folosit.deoarece si captura mea se afla acolo in colt "m-am autosesizat" si nu prea imi caonvine sa ma faca vreun ciurli-burli fomist.daca nu-ti convine posteaza tu capturi cu "monstri" pe care-i prinzi si cu siguranta te va vota lumea si vei ajunge si tu in colt,la capturi.astept cu mare nerabdare sa-ti vad pozele cu capturi "din doua cifre" mare pescar care esti!