Forum

Stiri si anunturi site
Share
Domnu admin nu o sa introduci obtiunea de mesaj privat intre useri????Si captura lunii cum se calculeaza????cine are mai multe voturi,cine are media voturilor mai mare,sau se iau toate voturile si se aduna si suma cea mai mare castiga????ca vad la captura o poza la care media notelor este undeva la 1, ceva si in loc sa vedem cu adevarat o captura vedem aiureli din astea.Daca pozam si eu doar ceam prins in weeckendu asta la gramada umpleam poza numa de crapsori la 2 kile,dar parerea mea si vad ca a multor useri ai saitului e ca aia nu o poti numi captura, nici decum castigatoarea vreunui concurs.
Sper ca nu am suparat pe nimeni cu postul meu,dar in loc sa vedem capturi de 2 cifre ne uitam la 3 crapsori amarati inghesuiti in cosul vreunui flamand.

Forum : 36 comentarii

  • mdah' anu vitor :))))) o intrebare si ce daca injura '? e cumva saitul de pocaiti' ? exista un program la care cum o scris o injuratura jett un ban de 24 de ore te se poate seta cate ore vrei ok nu mai scriu nimica :)) !!! :)

  • poza a fost schimbata si se lucru putin la procedura ,se pare ca ceva nu era in regula.


    procedura va fi simpla, cea noua, se va afisa poza cu scorul cel mai mare.

    cat despre chat... nu e nici o inginerie, doar ca pt asta trebuie moderatori, lumea va incepe sa se injure, etc. pe site unde se posteaz mai la relantii si sunt polemicii.

    apoi chat-ul aduna foarte putini membri la discutie, pt ca foarte putini sunt cei activi , care doresc sa acceseze chat-ul.

    cat despre mesaje private, din pacate modulul e in lucru si nu au reusit sa il finalizez :(

    sper sa fie cat mai repede gata.

  • era vorba si de un chat.. pe alte siteuri se practica de ceva timp si am inteles ca nu e mare inginerie de it sa introduci un chat online

  • nici un raspuns de la un oficial al site-ului.chiar nu aveti nimic de zis???o sa ne uitam in continuare la pozele alea de fomisti in loc sa vedem ceea ce trebuie si pt ce sunt premiate, adica capturi??

  • n-ai cu cine!!!:((((

  • eu sunt de acord cu tine....iar in plus as puncta pozele care au data pe ele!!!!!ce afacere am facut daca postez poze de acum 2-3 ani?poate unii dintre noi atrasi de mirajul capturilor vor plca intinsi spre acel loc "mirific" iar cand ajung acolosa fie balta inchisa,secata sau navodita ....ne furam singuri caciula !!!!